Receptionera

IMSAT SEE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia apelurile telefonice
- Inregistreaza si centralizeaza corespondenta companiei
- Redacteaza corespondenta interna si externa pentru compartimentele companiei
- Asigura suportul administrativ necesar compartimentelor companiei
- Copiaza / redacteaza / tehno-redacteaza diferite materiale;
- Primeste si transmite e-mail-uri si memo-uri;
- Trimitere faxuri (comenzi + adrese emise de Contabilitate, acte pt Vama, referate , contracte, etc.);
- Rezervari hotel /mese la restaurant pt clientii straini/ inspectori si trimitere confirmare / voucher;
- Intocmeste, achizitioneaza si distribuie necesarul de rechizite si protocol
- Asigura buna desfasurare a activitatilor administrative.

CERINTE

- Minim 1 an experienta
- Limba engleza scris, vorbit
- Cunostintefoarte bune PC : WORD,EXCEL
- Spirit de observatie, initiativa si operativitate in rezolvarea sarcinilor
- Receptivitate in orice situatie
- Bune abilitati de organizare.
- Abilitati de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa

Sucursala Echipamente Electrice realizeaza camere de comanda containerizate pentru turbine cu gaz si turbine mixte.
Imsat SEE inseamna integrare echipamente electrice de joasa tensiune pentru:
- Camere de comanda containerizate si subansambluri functionale de proces pentru turbine de gaz cu puteri intre 40-220MW;
- Grupuri containerizate motor/generator cu puteri pina la 3.7MW;
- Cabine prefabricate de control electric si electronic pentru platforme petroliere si petrochimie.
IMSAT SEE este furnizor calificat:
- General Electric, Core Tech, Nuovo Pignone