RECEPTIONERA

SC ROVERE MOBILI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- GESTIONAREA APELURILOR TELEFONICE
- INTAMPINAREA CLIENTILOR SI INDRUMAREA ACESTORA CATRE DESTINATIA DORITA
- ALTE ATRIBUTII SPECIFICE DEPARTAMENTULUI RECEPTIE/SECRETARIAT
- INCASARI CONTABILITATE PRIMARA

CERINTE

- ASPECT FIZIC PLACUT;
- MINIM STUDII MEDII;
- CUNOSTINTE IN CASERIE FACTURARE SI CONTABILITATE PRIMARA
- SERIOZITATE , PUNCTUALITATE
- CUNOSTEREA UNEI LIMBI STRAINE DE PREFERAT ENGLEZA SAU ITALIANA

BENEFICII OFERITE

PACHET SALARIAL CORESPUNZATOR PERFORMANTELOR;
POSIBILITATI DE PROMOVARE SI AFIRMARE;
MEDIU DE LUCRU PLACUT, IN SHOWROOM DE LUX, IN CADRUL UNEI ECHIPE TINERE.

Datorita extinderii activitatii si cresterea volumului de lucru compania ROVERE MOBILI doreste marirea personaluilui departamentul de vanzari.
Amplasat pe Calea Dorobantilor, una dintre cele mai selecte zone ale orasului si ambientul la standard occidental fac din showroom-ul Rovere Mobili cel mai apreciat spatiu de expunere de mobila din Romania, intarind imaginea de calitate si prestigiu a companiei
Rovere Mobili este o marca pentru cei interesati de moda, design, arta si stil. Unicitatea produselor noastre este data de combinatia dintre calitate si prestigiu. Acuratetea detaliilor, design-ul modern si abundenta inovatiilor fascineaza la prima vedere.
Liniile noastre de mobilier sunt create cu imaginatie, ca rezultat al studierii continue a tendintelor modei si stilurilor de viata. Echipa noastra de arhitecti, design-eri si ingineri, pregatiti de specialisti din Italia, cauta permanent noi solutii tehnice, interpreteaza si chiar anticipeaza dorintele clientilor.