RECEPTIONERA

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preluarea apelurilor telefonice si efectuarea legaturilor telefonice cu interiorul/exteriorul;

- intampinarea pacientilor (furnizori, clienti etc.);

- gestionarea corespondentei si a documentelor primite prin fax (preluare, sortare, verificare, distribuire);

-realizarea si gestionarea programarilor pacientilor;

-incasarea si evidenta taxelor ptr.serviciile medicale ;

- alte sarcini de secretariat.

CERINTE

- Cunostinte de operare calculator, MS WORD, MS EXCEL,

- Limba engleza si francaza nivel mediu

- Abilitati de comunicare

- CONSTITUIE AVANTAJ STUDIILE SUPERIOARE SI EXPERIENTA IN MEDIUL SANITAR.

BENEFICII OFERITE

- OPORTUNITATEA DE A LUCRA INTR-O ECHIPA TANARA DE PROFESIONISTI CE ACTIVEAZA INTR-O COMPANIE IN PLINA DEZVOLTARE

- SANSE REALE DE PROMOVARE

- PACHET SALARIAL ATRACTIV

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator