RECEPTIONERA

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie policlinica: Spitalul CFR Nr 2
- preluarea apelurilor telefonice si efectuarea legaturilor telefonice cu interiorul/exteriorul;
- intampinarea pacientilor (furnizori, clienti etc.);
- gestionarea corespondentei si a documentelor primite prin fax (preluare, sortare, verificare, distribuire);
- realizarea si gestionarea programarilor pacientilor;
- incasarea si evidenta taxelor ptr.serviciile medicale;
- alte sarcini de secretariat.

CERINTE

- CUNOSTINTE DE OPERARE CALCULATOR, MS WORD, MS EXCEL;
- LIMBA ENGLEZA SAU FRANCEZA NIVEL MEDIU;
- ABILITATI DE COMUNICARE.

CONSTITUIE AVANTAJ:
STUDIILE SUPERIOARE SI EXPERIENTA IN MEDIUL SANITAR.

BENEFICII OFERITE

- OPORTUNITATEA DE A LUCRA INTR-O ECHIPA TANARA DE PROFESIONISTI CE ACTIVEAZA INTR-O COMPANIE IN PLINA DEZVOLTARE
- SANSE REALE DE PROMOVARE
- PACHET SALARIAL ATRACTIV

Grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator.Misiunea noastra este de a oferi servicii care sa raspunda la cele mai exigente cerinte medicale de profesionalism, siguranta si confort. In opinia noastra medicina moderna presupune si o schimbare a mentalitatii pacientilor despre propria sanatate, o schimbare a atitudinii in relatia medic-pacient si realizarea unui climat propice comunicarii permanente in beneficiul pacientilor.