Receptionera

IMSAT SA - Sucursala Echipamente Electrice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Imsat SEE doreste sa isi mareasca echipa si cauta un nou coleg care sa ocupe postul de Recetioner/a.

Candidatul ideal trebuie sa:

- Gestioneze toate tipurile de corespondenta.
- Asigure preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice si mesajelor ( email, fax, telefon ).
- Centralizeze, clasifice si indosarieze documentele.
- Asigure inregistrarea, distribuirea si organizarea corespondentei si a documentelor.
- Opereze cu echipamente specifice : fax, telefon, etc.

CERINTE

Colegiul Universitar de Administratie si Secretariat - de preferat.
Minim 6 luni experienta pe un post similar.
Cunostinte de limba engleza nivel mediu.
Cunostinte MS Office ( Word, Excel ).
Persoana organizata, comuinicativa, flexibila.

BENEFICII OFERITE

Te invitam sa te alaturi echipei noastre nu mai tarziu de 12.04.2007!

Numai persoanele selectate vor fi contactate!

Sucursala Echipamente Electrice realizeaza camere de comanda containerizate pentru turbine cu gaz si turbine mixte.
Imsat SEE inseamna integrare echipamente electrice de joasa tensiune pentru:
- Camere de comanda containerizate si subansambluri functionale de proces pentru turbine de gaz cu puteri intre 40-220MW;
- Grupuri containerizate motor/generator cu puteri pina la 3.7MW;
- Cabine prefabricate de control electric si electronic pentru platforme petroliere si petrochimie.

IMSAT SEE este furnizor calificat:
- General Electric, Core Tech, Nuovo Pignone