Receptionera

S.C Online Advertising International S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recepționarea apelurilor
- primirea clientilor
- actualizare baza de date
- activitati de promovare
- activități de protocol.
- coordonare personal subordonat
- raportari cf cerinte fisa post
- organizare si prioritizare activitate

Se lucreaza in ture de 12/24.Programul saloanelor noastre este non stop.Se lucreaza atat pe tura de zi cat si pe tura de noapte.

Salariu fix 1100 lei + Comisioane si prime pana la 2500-3000 lei in functie de implicare

Salariul se incaseaza de 2 ori pe luna sub forma de avans si lichidare.Comisioanele se incaseaza pe loc.

CERINTE

Cautam persoane:
-mature
-serioase
-cu o atitudine pozitiva
-limba engleza obligatoriu mediu/avansat
-alta limba straina reprezinta avantaj
-cunostinte operare pc
-minim diploma de bacalaureat

BENEFICII OFERITE

Oferim conditii de munca intr-un mediu profesionist alaturi de o echipa tanara si entuziasta, un pachet salarial motivant.
Contract cu firma de securitate BGS pentru a asigura protectia personalului.
Numar mare de clienti
Profesionalism, seriozitate, încredere, experiență și siguranță
Manager de personal care se ocupă de toate problemele dvs.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma noastra ofera servicii de intretinere corporala