RECEPTIONER VN

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptioneaza toate autoturismele noi conform procedurilor si normelor comun agreate de partile implicate in acest proces, care i-au fost prezentate , semnand o declaratie pe propria raspundere;
Intocmeste si semneaza actele insotitoare aferente transportului de autoturisme noi;
Intocmeste sesizarile privind eventualele daune constatate la receptie;
Identifica autovehiculul in parc;
Verifica seria de sasiu a autovehiculului;
Controleaza conformitatea intre seria de sasiu de pe placa Constructorului si cea gravata pe caroserie;
Face turul autovehiculului pentru a verifica starea generala din diferite unghiuri, partile de la baza acestuia si constata eventualele zgarieturi, ciobiri, etc.;
Verifica starea si conformitatea tapiteriei, a covoraselor si a tuturor echipamentelor si accesoriilor care sunt livrate odata cu autovehiculul din uzina.

CERINTE

Absolvent de studii medii tehnice/superioare de profil; minim 2 ani experienta similara;
Initiativa;
Rigoare;
Atentie;
Eficienta;
Corectitudine;
Respectarea termenelor stabilite;
Orientarea catre client;
Spirit de echipa;
Cunoasterea produsului;
Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, oportunitatea de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!