RECEPTIONER MARFA

SC INTERHOME DECOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura receptionarea cantitativa si calitativa a marfurilor livrate;
- asigura transportul si depozitarea corespunzatoare a marfurilor.

CERINTE

- persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii, spirit de echipa;
- experienta profesionala in vanzari constituie avantaj;
- cunostinte exploatare motostivuitor constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv corelat cu performantele;
-perioada de instruire;
-posibilitatea dezvoltarii carierei.

INTERHOME DECOR iti ofera acum sansa de a acumula experienta, de a te dezvolta profesional si a aprofunda o calificare in domeniul comercial.
INTERHOME DECOR ofera persoanelor motivate si dornice de afirmare un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

INTERHOME vine in orasul tau !
Vino alaturi de o echipa profesionista, in plina expansiune! Interhome a intrat pe piata materialelor de constructii din Romania in 2005 cand au fost deschise magazinele din Ploiesti si Timisoara.
Strategia Interhome Romania prevede dezvoltarea unui lant de magazine de suprafata medie, specializate in materiale de constructii, amenajari interioare si exterioare, bricolaj, la nivelul ultimelor standarde europene.
Compania INTERHOME este o organizatie puternica, performanta, dinamica, respectata si apreciata de clienti, furnizori si angajati !
Vino si tu alaturi de echipa INTERHOME ! Facem casa buna!