RECEPTIONER MARFA

NORTHERN DISTRIBUTION & LOGISTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Descarcara marfurilor din camion cu ajutorul lizei electrice.
- Receptioneaza marfa din punct de vedere cantitativ si calitativ
- Verifica documentele de insotire a marfii
- Valideaza informatic receptiile;

CERINTE

- Experienta de lucru in depozit / receptia marfii
- Responsabil si atent la detalii;
- Studii medii;
- Disponibilitate pentru efort fizic sustinut ;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Contract de munca conform legislatiei in vigoare;
- Prime lunare de performanta;
- Plata orelor suplimentare si a orelor de noapte;
- Bonuri de masa;
- Transport asigurat.

ND LOGISTICS ROMANIA face parte din grupul multinational NORBERT DENTRESSANGLE, unul dintre cei mai importanti furnizori de logistica si transport la nivel european cu centre in Franta, Anglia, Italia, Cehia, Olanda, Spania, Elvetia, Polonia, Ungaria si Romania.
Ca in multe alte tari si in Romania compania asigura logistica pentru lantul de hipermarketuri CARREFOUR.
Daca va doriti sa lucrati intr-un mediu civilizat si colegial unde munca va este apreciata la valoarea reala si unde puteti gasi perspective reale de evolutie, atunci va asteptam sa va alaturati echipei noastre.

Puteti sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra:

- Aplicand la acest job direct pe site;
- Prin e-mail: mbarbu@ndlogistics.ro
- La fax: 021.352.41.08