Receptioner Marfa

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

receptia marfii;
sortarea si aranjarea marfii, conform cerintelor;
completarea documentelor cu date semnate de seful direct;
raportarea neconformitatilor.

CERINTE

studii liceale sau 10 clase;
atentie la detalii, la cifre, capacitate de face mintal calcule matematice;
experienta si cunostinte in receptie marfa si gestiune acumulata pe o pozitie de lucrator comercial reprezinta un avantaj;
experienta in sistemul WMS;
reprezinta avantaj;
seriozitate, punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Angajatorul este o companie multinationala de logistica(depozitare si transport marfa) cu sediul in apropiere de Balotesti.
Se asigura transport de la statia de Metrou Pacii. Programul de lucru este de L-V in ture: o saptamana 7.30-15.30, o saptamana 12.30-21.30.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.