Receptioner Hotel

Sc Casa Capsa Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasurarea activitatii in cadrul receptiei hotelului - efectuarea de rezervari, operatiuni de check-in/check-out, furnizarea de informatii oaspetilor hotelului.
Realizarea rapoartelor zilnice precum si efectuarea operatiunilor de night-audit.
Activitatile de gestiune hoteliera sunt realizate prin intermediul Fidelio 8
Programul lucru - ture zi/noapte.

CERINTE

- cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze, a doua limba straina cunoscuta reprezinta un avantaj
- operare PC - Word, Excel, Outlook
- cunoasterea programului Fidelio reprezinta un avantaj
- certificat calificare receptioner - reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

- salariu
- efectuarea de training pentru softul Fidelio 8
- conditii de munca placute intr-un hotel de renume national si international
- colectiv de munca placut
- locatie istorica
- posibilitatea de a-si desfasura activitatea intr-un loc cu rezonanta istorica.

Infiintata in anul 1852, Casa Capsa S.R.L isi propune sa ofere potentialilor clienti achizitionarea unor produse de calitate la cele mai bune preturi.

Avand 120 angajati, firma noastra efectueaza servicii hoteliere si alimentatie publica (hotel de 5 stele cu 62 camere, restaurant: spaghete, fripturi, ciorbe). Suntem o companie recunoscuta pe piata din Romania.

Noi verificam constant daca produsele si serviciile oferite aduc satisfactii beneficiarilor, daca sunt perfect adaptate profilului acestora, daca raspund fidel cerintelor si asteptarilor lor. Acordam o atentie deosebita instruirii personalului nostru, pentru garantarea unei maxime satisfactii in utilizarea produselor Casa Capsa S.R.L.

Bucurandu-ne de o reputatie foarte buna in randul clientilor nostri, suntem siguri ca produsele si serviciile companiei noastre va vor oferi o satisfactie garantata.

Afacerile care merita facute sunt cele bune, cele foarte bune si cele impreuna cu noi.

In speranta interesului dumneavoastra pentru oferta noastra, va invitam sa ne contactati.