RECEPTIONER HOTEL

Sofitel Bucharest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conform fisei postului, disponibila la interviu.

CERINTE

Se cauta persoane responsabile, energice, zambitoare, sociabile, oneste, mereu preocupate de calitate, cu spirit de echipa si initiativa.
Un nivel foarte bun de limba engleza este absolut necesar; a doua limba straina de circulatie internationala este obligatorie, de preferinta franceza; experienta in domeniu reprezinta un avantaj dar nu este o conditie necesara.

Hotel 4*, marca a Grupului francez Accor, lider mondial in industria turismului si a serviciilor, cu 203 camere, restaurant si bar, va propune sa va alaturati unei echipe tinere, dinamice, dedicata serviciului fata de client.
Va oferim salariu si beneficii atractive, in functie de experienta si profilul candidatului, formare profesionala pe parcursul activitatii, servicii medicale gratuite in cadrul hotelului, o evolutie a carierei in cadrul hotelului Sofitel Bucuresti, Accor Romania si Accor International, un climat social agreabil si conditii bune de munca.