RECEPTIONER- Help Desk support

ABA Outplacement Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza activitatea de front-desk
costumer clients (organizare relatia a cu clienti)
arhivare documente;
- Creare/ tiparire documente (scrisori, notificari, memo-uri etc);
- Relatii cu furnizori (comenzi, facturi, raspuns la scrisori);
- Preluarea corespondentei, inregistrarea si directionarea acesteia catre departamentele interesate;
- Preluarea apelurilor telefonice;
- Alte activitati de secretariat.

CERINTE

- Studii- medii
- Cunostinte temeinice de operare calculator
- Experienta: min 1 an
- Limba engleza - nivel avansat, Germana eventual

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de a lucra intr-o echipa dinamica si profesionista;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- Pachet salarial motivant corelat cu performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

- Consultanta pentru management si intrepinderi
- Administrare personal
recrutare si plasare forta de munca
- Sanatate si securitate in munca
- Marketing si studii de piata