Receptioner - Clinica dentara privata

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura programarea pacientilor
- directioneaza apelurile telefonice in functie de specificul problemei
- asigura coerenta relatiilor administrative intre departamente
- selecteaza si directioneaza corespondenta si faxurile primite/expediate
- gestioneaza stocul de produse de birotica/papetarie si protocol

CERINTE

- studii medii (studiile universitare reprezinta un avantaj)
- experienta de lucru anterioara intr-un mediu similar reprezinta un avantaj
- cunoasterea limbii engleze
- abilitati de operare PC - Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de performante
- prime de sarbatori

Programul de lucru este de 12 cu 24 (12 ore/zi, urmat de 24 ore liber)

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.