Receptioner auto

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Se ocupa de devize comanda si devize lucrari pentru reparatii garantii ;
-Monitorizeaza termenele de plata rezultate din contractele incheiate cu clientii ;
-Elaboreaza lista de preturi pentru operatiunile normate si nenormate separat ;
-Obtine, pastreaza si verifica toate documentele de la companiile de asigurari ;
-Receptioneaza si centralizeaza comenzile pentru vopsitorie, facturandu-le separat ;
-Pe baza autorizatiei Directorului General, decide daca se acorda reduceri pentru clientii permanenti ;
-Raspunde de evidenta lucrarilor in garantie si introducerea in sistemul computerizat pentru gama de autovehicule ale companiei

CERINTE

- experienta minim 1 an pe un post similar;
- studii tehnice finalizate;

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.