RECEPTIONER ACHIZITII

S.C. REMAT BUCURESTI SUD S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Verificarea actelor de insotire a marfii.
* Receptia cantitativa a marfii.
* Introducere date in calculator.
* Realizarea de raportari zilnice/saptamanale/lunare.
* Intocmirea registrului de casa.
* Arhivarea documentelor.

CERINTE

* Minim studii medii (de preferinta economice)
* Cunostinte PC (Excel, Word) - foarte bine
* Diploma absolvire curs PC - avantaj

BENEFICII OFERITE

* salariu
* tichete de masa
* posibilitatea dezvoltarii unei carierei in domeniul comercial

S.C. REMAT BUCURESTI SUD S.A. este o societate cu capital privat ce activeaza in domeniul recuperarii materialelor reciclabile, ocupand un loc important pe aceasta piata. Evolutia cifrei de afaceri si a numarului de salariati ne indreptateste sa credem ca pozitia societatii noastre va continua sa se consolideze in domeniul in care activam. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator, intr-un colectiv tanar care te va sprijini pentru a obtine rezultate foarte bune. Trimite-ne scrisoarea de intentie si CV-ul!