Receptioner

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- redacteaza, copiaza diverse acte;
- raspunde la telefon / fax;
- preia si transmite corespondenta;
- inregistreaza si preda mesajele fax;
- indosariaza intrarile si iesirile;
- pastreaza legatura cu echipele de intretinere ale unor aparate cum ar fi: copiatoarele, fax-urile, telefoanele, etc;
- mentine la Secretariat Registrul de Intrare-iesire Corespondenta, Registrul Evidenta Delegatii;
- inregistreaza datele de contact ale clientilor in Baza de Date;
- realizeaza AWB-urile pentru TNT ( program online);
- traducere din si in Lb. engleza;
- suport pentru echipa de vanzari, in vederea pregatirii plicurilor de licitatii;
- suport pentru marketing in realizarea sampling

CERINTE

- Experienta anterioara intr-o pozitie similara
- Cunoasterea foarte buna a limbii engleze

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.