Receptioner

SC FARMEXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primirea si indrumarea vizitatorilor in companie;
- Asigurarea activitatii de receptie si protocol;
- Receptionarea, inregistrarea si distribuirea corespondentei interne;
- Centralizarea si urmarirea derularii abonamentelor de presa;
- Asigura suport pentru toate departamentele Farmexim.

CERINTE

- Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara;
- Sudii medii sau superioare;
- Cunostinte avansate PC (Word, Excel);
- Cunostinte de limba engleza, nivel mediu;
- Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Capacitate de lucru in conditii de stres si de a se incadra in termene limita;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Spirit de echipa, flexibilitate, simt organizatoric, corectitudine.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant,
- Mediu de lucru profesionist, competitiv,
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

FARMEXIM este prima companie de import si distributie nationala de medicamente din Romania, infiintata in anul 1990. In 17 ani de profesionalism si inovatie, Farmexim a investit inainte de toate, in oameni. Acum, Farmexim doreste sa isi dezvolte echipa la nivel national. Daca vrei sa te realizezi profesional si personal, intr-o companie care incurajeaza si rasplateste valoarea, atunci alatura-te echipei noastre.