Receptie

TOTAL DIAGNOSTIC CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- desfasoara actvitatea de prezentare - este prima persoana cu care intra in contact persoanele din afara firmei;
- preia apelurile telefonice
- multiplicarea, distribuirea, arhivarea, expedierea faxurilor, scrisorilor, documentelor, mesajelor electronice catre cabinete;
- primeste si redirectioneaza pacientii spre cabinetele de specialitate;
- ofera informatii telefonice pacientilor legate de serviciile medicale oferite de centrul respectiv si face programari;
- incaseaza banii aferenti serviciilor medicale.

CERINTE

experienta in lucrul cu clienti obligatoriu;
- cunostinte de operare calculator: MS WORD, MS EXCEL;
- abilitati de comunicare;
- constitue avantaj studiile superioare si cunostinte ale domeniului medical;
- abilitati de rezolvare a problemelor;
- aptitudini organizatorice.
- experienta in incasarea de numerar;

Infiintata in anul 2002, Total Diagnostic S.R.L se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind o companie recunoscuta in Bucuresti.

Compania Total Diagnostic S.R.L efectueaza servicii medicale de medicina muncii. Suntem o companie recunoscuta pe piata din Romania.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate. In cadrul companiei Total Diagnostic S.R.L desfasuram activitati specifice de instruire si formare profesionala.

Bucurandu-ne de o reputatie foarte buna in randul clientilor nostri, suntem siguri ca produsele si serviciile companiei noastre va vor oferi o satisfactie garantata.