REAL ESTATE BROKER

HIRSH Romania - AGENTIA UNIRII

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Vei face parte dintr-o echip¿ deschis¿, dinamic¿, format¿ din profesionisti.
- Vei întâlni un mediu de lucru bazat pe ajutorul reciproc.
- Vei fi sprijinit permanent în activitatea ta, trebuie doar s¿ vrei, ca s¿ reusesti.
- Vei fi contactat si programat la o întâlnire.

Oferta:
- Câstig minim 15.000 euro / an;
- Cursuri de preg¿tire profesional¿ sustinere practic¿ permanent¿;
- Dezvoltarea unei afaceri proprii profitabile într-un domeniu în plin¿ ascensiune;
- Comision progresiv: 30% - 50% - 70%!

Si nu uita!
- Ca proaspat cetatean european ai nevoie de o afacere de nivel european.
- Esti constient, ca numai asa te poti ridica si poti fi aparat de competitia Europei.

Sorin-Petru Varvara,
Director General

DESCRIEREA FIRMEI

SFAT:
Daca esti salariat, vrei sa muncesti pentru altii si vrei sa r¿mâi asa, caut¿ în alt¿ parte!
Dar daca vrei s¿ fii independent si sa muncesti pentru tine citeste mai departe cu atentie!

CEL MAI EFICIENT SISTEM DIN DOMENIUL IMOBILIAR!
SISTEMUL HIRSH GARANTEAZ¿ O RAT¿ ÎNALT¿ DE SUCCES PENTRU ÎNCHEIEREA TRANZACTIILOR IMOBILIARE SI DEZVOLTAREA UNEI AFACERI PROFITABILE PE TERMEN LUNG.

HIRSH este o companie imobiliar¿ internaţional¿, care promoveaz¿ în România un sistem nou de servicii în domeniul imobiliar şi are ca obiective:
1. S¿ inveţe oamenii interesaţi cum s¿ ajung¿ unităţi independente de profit,
2. S¿ devin¿ cea mai eficient¿ agenţie naţionala de intermedieri imobiliare.

SELECT¿M NUMAI PERSOANE:
- Abile, cu spirit de \"vanator\";
- Cu dorinţ¿ mare de câştig;
- Centrate pe rezultat şi cu iniţiativ¿;
- Convingătoare şi perseverente;
- Care pot investi 1-2 luni pentru a \"fura\" meseria.

Te aştept¿m s¿ te al¿turi echipei noastre dac¿ ai:
- Abilit¿ţi de comunicare (faţ¿ în faţ¿ şi la telefon);
- Ambiţia de a înv¿ţa şi de a deveni un cât mai bun profesionist;
- Studii superioare finalizate.(sau in ultimul an)

Constituie un avantaj:
- Experienta în domeniul vânz¿rilor;
- Experienta în a face prezent¿ri;
- Cunoasterea de limbi str¿ine.