REAL ESTATE BROKER

EXCLUSIVE PROPERTY REAL ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te consideri o persoana cu initiativa si cauti un mediu profesionist in care sa te desfasori? Poti ajunge in locul potrivit !

Activitatea de broker imobiliar consta in:
▪ Gestionarea proprietatilor din zona de interes stabilita
▪ Identificarea necesitatilor clientilor si prezentarea ofertelor compatibile.
▪ Vizionarea imobilelor si negocierea conditiilor ce vor conduce la finalizarea cu succes a tranzactiei.

CERINTE

▪ Experienta de minim 2 ani in vanzari
▪ Spirit de echipa
▪ Integritate
▪ Determinare, spirit de raspundere, gandire analitica
▪ Persoana dinamica, sociabila si motivata

BENEFICII OFERITE

▪ Mediu de lucru dinamic şi motivant
▪ Marketing si promovare la scara larga.
▪ Sistem informatic de gestionare a relatiilor cu clientii
▪ Laptop
▪ Telefon mobil
▪ Posibilitatea de a promova catre o pozitie de coordonare
▪ Pachet compensatoriu motivant

Compania Exclusive Property Real Estate ofera servicii de consultanta,intermediere si in principal reprezentare imobiliara,consultanta financiara pe toate segmentele de piata respectiv: rezidential, birouri, industrial, comercial si terenuri. Ne propunem sa construim parteneriate pe termen lung bazate pe incredere, competenta, creativitate si profesionalism in cadrul colectivului si a partenerilor strategici. Investim permanent in programe de dezvoltare personala si profesionala pentru ca ne dorim personal pregatit si clienti care sa recunoasca cu usurinta calitatea serviciilor noastre.