Real Estate Broker

TERRACAN Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai terminat o facultate sau esti in an terminal? Ai nevoie de un un job care sa iti aduca rapid beneficii concrete si satisfactii foarte mari pe termen lung? Ai nevoie de un job flexibil, dinamic, intotdeauna altfel? Noi asta iti propunem: Real Estate Broker. Suna la 326 55 60 sau trimite CV la office@terracan.ro.

CERINTE

Disponibilitate de program prelungit
Capacitatea de a gasi solutii
Atitudinea profesionala de "orientare catre client"
Cursuri de comunicare si vanzari reprezinta un avantaj.

Nu este necesara experienta in domeniul imobiliar.

BENEFICII OFERITE

-salariu fix + comision progresiv in functie de realizari
-masina de servici
-telefon mobil
-asigurarea consumului de benzina
-posibilitatea de avansare in timp
-mediu de lucru profesional

Terracan Imobiliare vizeaza segmentul de mijloc si superior al sectorului imobiliar. Oferim o gama completa de servicii, inchirieri si vanzari de birouri, case, vile, spatii comerciale, apartamente de lux, case de vacanta in Spania.