QUALITY MANAGER - Firma de Procesare Carduri

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, firma internationala care ofera o gama completa de servicii de procesare de carduri catre institutii financiare si non-financiare, cautam o persoana cu experienta pentru postul:

Quality Manager

Rolul:

- Defineste, documenteaza si monitorizeaza procedurile din cadrul firmei;

- Se asigura ca procedurile sunt respectate de catre intregul personal;

- Monitorizeaza noile reglementari si le comunica managementului;

- Controlul calitatii pentru proiectele in curs.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare;

- De preferat cu studii de Quality/ISO Manager;

- Experienta de aproximativ 3 ani intr-o firma de IT, in extras si documentat proceduri;

- Trebuie sa fi implementat ISO intr-o organizatie IT;

- Se solicita o intelegere foarte buna a conceptelor de standard si calitate;

- Cunostinte de engleza;

- Persoana serioasa, responsabila.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv,

- Mediu de lucru profesionist.

- A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.

- We have a change-management approach.

- We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.