QUALITY MANAGER

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se asigura de corespondenta si respectarea standardelor de calitate ale productiei/ tehnologiilor la nivel si in concordanta cu normele legale;
Coordoneaza departamentul de asigurare a calitatii;
Isi asuma responsabilitatea pentru implementarea si controlul masuratorilor QA;
Coordoneaza auditurile de produs/proces/documente pentru a se asigura ca sistemele de calitate sunt implementate corect si sunt eficiente;
Reprezinta managementul companiei in relatia cu clientii si cu organismele de certificare legat de cerinte ale calitatii produselor;

CERINTE

Studii superioare in domeniul constructiilor/ tehnologia materialelor de constructii;
Minimum 2 ani experienta intr-o pozitie similara, preferabil in domeniul productiei de materiale de constructii;
Cunosterea la nivel avansat a limbii engleze este o cerinta obligatorie, cunostintele de limba germana reprezinta avantaj;
Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv+beneficii;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau o Companie austriaca de productie materiale de constructii: