Purchasing Manager

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o companie multinationala din domeniul birotica-papetarie, cauta un candidat excelent pentru pozitia de Purchasing Manager.
Acesta va coordona departamentul de achizitii si se va ocupa de managementul contractelor, de supervizarea stocurilor si de relatia cu furnizorii speciali.
Se va implica in negocierea contractelor , in realizarea promotiilor si a catalogului de prezentare.

CERINTE

- experienta in domeniul birotica- papetarie este un plus
- experienta pe pozitie de Product/Purchasing manager
- experienta in coordonarea unei echipe
- limba engleza- fluent

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant si oportunitatea de dezvoltare in cadrul unei companii mari, in plina dezvoltare in Romania

PLUS HR SOLUTIONS is a very active company in Human Resources field.
Our services are: recruitment and selection, executive search, assessment center, psychological testing, recruitment advertising, HR consulting.