Vanzari publicitate online / Relatii cu publicul

HTD Publishing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job de asigurarea comunicarii cu clientii/publicul pentru mai multe produse (site-uri de comert electronic, portaluri, comunitati online) ale firmei din zona e-commerce / auto / tehologie / divertisment, precum si realizarea de parteneriate / vanzari directe pentru produsele respective.

CERINTE

- Persoana extroverta, sociabila, comunicativa si deschisa la nou
- Aptitudini de comunicare / negociere / vanzare
- Experienta in folosirea calculatorului

BENEFICII OFERITE

- Programul de lucru (6 sau 8 ore pe zi) poate fi configurat pentru flexibilitate optima
- Pentru zona de vanzari se ofera comision la fiecare incasare.

HTD Publishing este o companie infiintata în 1999, avand domeniul principal de activitate Internetul, (dezvoltarea si exploatarea de portaluri web proprii) precum si editarea de reviste tiparite.

HTD Publishing inseamna experienta, creativitate si profesionalism. Astfel am reusit ca intr-un timp relativ scurt sa dezvoltam o gama larga de servicii, sustinute prin proiecte de amploare.

Referinte:

Portaluri Web: MuzicaBuna.ro / MusicMall.ro / Muzica9.ro / CineMall.ro / VedeteTV.ro / Singur.ro / Sexpert.ro / Autospot.ro / 1tuning.ro / Culturism.ro / Tshirts.ro s.a.

Revista AUTO spot (64 pagini full color, partener Sapte Seri, distribuit gratuit in Bucuresti - 15.000 ex)