PROPERTY MANAGER

BUILDING SUPPORT SERVICES - B.S.S.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea interfetei intre proprietari, chiriasi si furnizorii de servicii din cladirile aflate in administrarea BSS;
- Organizarea, coordonarea si controlul activitatii personalului propriului si/sau al subcontractorilor in spatiile administrate;
- Asigurarea fluxului comunicational intre departamentele organizatiei pentru problemele aflate in zona lor de responsabilitate.

CERINTE

Studii superioare finalizate.
Constituie avantaj: cursuri property management, marketing/management, comunicare relatii publice;
Lb engleza: nivel mediu.
Atitudine proactiva, spirit de echipa si orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii corelat cu experienta si performanta.

Building Support Services (B.S.S.) este liderul pe piata serviciilor de property&facility management. Intretine, administreaza si ofera servicii conexe pentru cladiri de birouri, centre de afaceri, ansambluri rezidentiale si parcuri logistice. Petru detalii vizitati www.bss.ro