Promotor Consultativ

Uncu Media Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Multa schimbare, multa distractie, multe provocari, multe satisfactii, multe intalniri cu tertii, multe cursuri de dezvoltare personala si tehnica de lucru, putini bani la inceput - 2-3-4 luni... :) - si din ce in ce mai multi bani mai tarziu. Abilitatile de negociere fac deliciul zilei...!

CERINTE

Candidatul sa fie empatic, obisnuit cu un ritm de lucru alert dar elegant si plin de satisfactii, bun comunicator. Sa fie dornic de afirmare si sigur pe abilitatile lui creative si manageriale. Sa ii placa intalnirile de negociere in locuri inedite cu oameni surprinzatori. Sa reziste emotional la briefing-urile informative pline de entuziasme constructive si controverse educative.
In rest, sa aiba o viziune relaxata despre viata, bazata pe constatarea de-a dreptul socratica a evidentei ca viata este ca o cutie de bomboane - niciodata nu stii ce se afla in interiorul ei pana nu o deschizi ("Forest Gump")!

Internet, e-commerce and new media, small but really effective in building new paradigm in the nowadays business realm!