PROMOTERI - BUCURESTI, CLUJ-NAPOCA, DEVA

TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitati de promovare a produsului la client care includ, dar nu se limiteaza la : prezentare produs, efectuare degustari, administrare materiale promotionale, conform instructiunilor de lucru primite
- Responsabil de promovarea produselor in magazinele-client si in cadrul evenimentelor organizate de companie
- Responsabil cu derularea tuturor activitatilor promotionale conform planului aprobat de directorul regional
- Responsabil de imaginea companiei, pe care o promoveaza prin activitatea si atitudinea/conduita sa, la clientii la care se desfasoara actiunile promotionale

CERINTE

- Cel putin studii medii, cunostinte de lucru cu materiale publicitare/promotionale
- Preferabil 6 luni pe un post similar
- Foarte bune abilitati de prezentare, comunicare si de lucru cu oamenii

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala, intr-un mediu profesionist si dinamic.

TABCO-CAMPOFRIO este o companie de renume in productia si distributia de produse din carne, membra a companiei multinationale Campofrio Food Group.

CAMPOFRIO FOOD GROUP, compania rezultata din fuziunea Groupe Smithfield si Campofrio, este liderul european pe piata preparatelor din carne si una dintre primele 5 companii din domeniu la nivel mondial cu un turnover de aproximativ 2,1 miliarde €.
Campofrio Food Group are peste 11,000 de angajati in cele 8 tari in care este prezenta.

Tabco-Campofrio isi desfasoara cu succes activitatea pe piata din Romania, de aproape 11 ani.