Promoter zona Baneasa

BrandsOn Marketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

BrandsOn Marketing te provoaca la un maraton al promotiilor!
Daca esti disponibila pentru zona Baneasa (Carrefour, Selgros, Metro) incepand cu data de 25 ianuarie, esti comunicativa, energica, ai experienta in promotii si aspect fizic placut ai locul asigurat in echipa noastra dedicata de promoteri!

CERINTE

- Varsta minima: 18 de ani
- Aspect fizic placut ( minim 1. 65)
- Disponibilitate pentru zona Baneasa incepand cu data de 25 ianuarie
- Prezenta agreabila
- Fire energica
- Abilitatea excelenta de a putea intretine discutii cu persoane apartinand celor mai diverse medii sociale
- Perseverenta, persuasiune
- Spirit de observatie
- Abilitati in negociere
- Experienta intr-o pozitie care a implicat promovarea si vanzarea de produse/servicii

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv
- bonusuri semnificative in functie de realizari
- program de lucru foarte flexibil-in medie: 6 h/ zi
- contract individual de munca pe perioada nedeterminata
- programe de pregatire realizate in modul cel mai profesionist
- mediu de lucru modern intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista
- posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul agentiei

Infiintat in 2003, Brands.On Marketing reprezinta o agentie specializata in servicii de BTL care a avut o ascensiune rapida pe piata romaneasca. Astfel, a reusit sa castige increderea unor clienti importanti prin folosirea in mod creativ si eficient a instrumentelor de marketing si publicitate.