PROMOTER SALES ASIGURARI

TOTAL ADVISOR INSURANCE BROKER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Promovarea produselor firmei
-Consiliere clienti
-Incheiere polite de asigurare
-Incasarea primelor de asigurare
-Completarea si depunerea zilnica a borderourilor

Conditii de desfasurare activitate :
- Contract de munca pe perioada determinata : 29 nov 08 – 1 feb 09
- Activitate desfasurata in 2 ture (fiecare promoter face o singura tura pe zi)
- Activitate in stand fix profesional (cu scaune in dotare)

CERINTE

-Persoana cu foarte bune abilitati de comunicare;
-Persoana responsabila, serioasa, dinamica si orientata catre client;
-Persoana disponibila pe toata perioada de desfasurare a campaniei (29 nov 08 – 1 feb 09).

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant;
-Cresteri salariale pe masura realizarii nivelelor de target stabilite;
- Bonuri de masa;
-Pachet gratuit de traininguri: training tehnic si training de abilitati de comunicare si orientare catre client

In functie de nevoile de dezvoltare ale companiei si pe baza calitatii felului in care va desfasurati activitatea pe parcursul promotiei, va oferim ocazia de a ne deveni parteneri permanenti!

TOTAL ADVISOR, parte a grupului Capital Partners, este prima companie de brokeraj
in asigurari acreditata dupa noile norme ale Comisiei de Supraveghere a Asigurarilor. Suntem o echipa tanara, dinamica, care crede in integritate in relatiile cu colaboratorii interni si externi, incurajeaza inovatia si stie ca intotdeauna exista solutii.