PROMOTER - pentru toate marile orase din Romania

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor in randul consumatorilor;
- Plasarea materialelor informative (flyere) in lanturi de magazine;
- Comunicarea actiunilor realizate de concurenti in piata.

CERINTE

- Studii medii / superioare;
- Aspect placut;
- Abilitati de comunicare, initiativa si energie;
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
- Disponibilitate de a lucra in week-end.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant si bonusuri in concordanta cu realizarile;
- Mediu de lucru profesionist in cadrul unei echipe tinere si creative;
- Program de lucru flexibil.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10.000 clienti activi directi si acoperirea intregului teritoriu national.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Campina, Orkla si brandul propriu, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro