PROMOTER ; MERCHANDISER ; DISTRIBUTIE PLIANTE ; OPERATOR INTERVIU

Front Line

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROMOTER- realizeaza promotii si samplinguri , promoveaza diverse produse in magazine, hipermarketuri,supermarketuri, benzinari, terase,etc, informand potentialii clienti despre beneficile respectivului produs (un nou ambalaj, un nou sortiment,reducere de pret, oferta promotionala, tombole, concursuri,gratuitati).
MERCAHNDISER- persoane care se ocupa de un anumit brand prin amenajarea standului , raftului, are in vedere stocul de marfa, aplica materiale promotionale, aseaza marfa la raft(gondole , insule) astfel incat sa fie mult mai usor pentru potentialii clienti de vizualizat si de cumparat.
DISTRIBUTIE PLIANTE - distribuirea de plinte se face in parcari, in fata unor magazine, benzinari, centre comerciale, banci,etc.
OPERATOR INTERVIU - se ocupa de culegerea de date de la divese peersoane aflate in benzinari, centre comerciale , zone de interes urban.

CERINTE

Persoanele care aplica trebuie sa fie:
-dinamice;
-aspect fizic placut;
-respectarea programului de munca;
-indplinirea targetelor stabilite;
-abilitati comunicare;
-ambitioase;
-spirit de echipa;
-spirit de observatie si initiativa;
-disponibilitate de timp(in special in weekend si uneori dupa-amiaza);
-rezistenat la munca de teren(pentru distributie pliante si operatori interviu)

BENEFICII OFERITE

Salariul este in functie de atributiile indeplinite (exista si bonusuri pentru persoanele ambitioase) si poate ajunge in functie de promotiile din luna respectiva pana la 300-400 euro.

DATELE DE CONTACT ALE FIRMEI FRONTLINE:
TEL: 0728.808.639
ADRESA: Str.Italiana, Nr.12, sector 2(Marti,Miercuri, Joi intre orele 11.00-14.00)
EMAIL:velter.wilhelm@flm.ro
ID MESSENGER: WELLSNEW1

Agentie de publicitate la nivel national care furnizeaza servici de hostess, promovoare, evenimente speciale, caravane,petreceri, etc.
Tel:0728 808 639 sau ID Mess: wellsnew1