PROMOTER - KD Punct Financiar

KD Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest post este valabil pentru compania KD Punct financiar, cu sediul in Str. Stefan cel Mare.
Promovare, prezentare,sampling etc

CERINTE

Aspect profesional - business( tinuta si aspect foarte ingrijit)
Experienta in hostes,prezentari,similar este un atu suplimentar: Experienta minim 1 an - de preferat
Cunostinte limba Engleza
Studii MEDII/SUPERIOARE
Cunostinte PC: Word, Excel
Carnet de conducere (B) - de preferat

Profilul candidatului ideal:
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
Creativ, cu initiative
Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori
Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix/BONUS
Conditii de lucru occidentale (birou modern, PC, etc.)
Program de instruire etc.

Cu o experienta de peste 10 ani in domeniul financiar grupul international sloven KD s-a remarcat nu numai in tara de origine ci si ca partener al economiei europene. Folosind experienta acumulata in peste 10 ani pe piata financiara europeana, KD Group isi extinde activitatea in Europa centrala si de sud-est. Prin aceasta dezvoltare KD Group ofera experienta profesionala si managementul performant care conduc la rezultate economice remarcabile. In prezent companii financiare membre KD Group functioneaza in Slovenia,Romania, Croatia, Serbia si vor functiona din 2005 in Bulgaria, Cehia, Slovacia, Polonia si Luxemburg. KD Group este certificat ISO 9001:2000 din 2003.