Promoter / Hostess

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta vizitatorilor caracteristicile produselor si serviciilor
- Identifica solutii particularizate pentru nevoile clientului
- Ofera materiale promotionale si date de contact, colecteaza date de contact
- Ruleaza aplicatii software pentru demonstrarea serviciilor oferite
- Incheie precontracte

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare si prezentare
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate, prezenta placuta
- Abilitatea de a intelege si de a prezenta aspecte comerciale si tehnice
- Atitudine proactiva, persoana dinamica, cu spirit de echipa
- Experienta in promovarea la targuri si expozitii constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Recompensare atractiva: salariu fix + bonus in functie de contracte
- Desfasurarea activitatii intr-un cadru placut si la standarde europene
- Training-uri de perfectionare gratuite
- Sustinere profesionala in desfasurarea activitatii
- Colaborare pe perioada desfasurarii targurilor si expozitiilor, cu posibilitate de extindere