Promoter

SC UNIVERSUL JURIDIC MAGAZIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Impartirea fluturasilor de promovare a campaniei.
- Oferirea de informatii despre promotie si produse.

Activitatea de promovare are loc atat in spatii interioare, cat si in spatii exterioare si se desfoara pe o durata mai scurta de timp ( 4 ore/ zi ) si presupune impartirea unor pliante promotionale informative in principalele locatii: facultati de drept si instante de judecata.

CERINTE

- Persoane entuziaste, cu aspect fizic placut si cu prezenta de spirit;
- Abilitati de interrelationare, comunicare, fluenta in exprimare;
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
- Disponibilitatea de a lucra luni-vineri.

BENEFICII OFERITE

- flexibilitate ridicata program;
- oportunitati de colaborare pe termen lung in cadrul diverselor evenimente, targuri, expozitii.

UJMAG.ro este cea mai mare librarie on-line specializata in vanzarea de produse si carte eminamente juridice, economice si de business, creata pentru a satisface atat necesitatile profesinistilor, cat si ale studentilor.