Promoter

Union Events

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angazej promoter, aspect fizic placut, prezenta agreabila, foarte comunicativ(a), pentru campanii promotionale.

CERINTE

Un promoter trebuie sa dea dovada de:
- punctualitate;
- seriozitate (sa nu fie indiferent sau obraznic cu clientii, sa nu fumeze in timpul programului sau sa vorbeasca la telefon);
-dinamism
-aptitudini de comunicare

Trebuie sa fii foarte comunicativ(a) si deschis(a) discutiilor cu orice tipologie de client.
Vei prezenta diverse materiale, vei invita la degustari de produse si vei oferi mostre ala materialelor prezentate.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta ulterior interviului.

Union Events-ofera servicii complete de modelling( sampling promoting, hostess si modele pentru prezentari de moda). Deasemenea, Union Events a dezvoltat un nou departament de organizari de evenimente si petreceri tematice si constructie si decorare standuri expozitionale sau magazine.