PROJECT SECRETARY

AVRIG 35

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Primirea, inregistrarea si distribuirea corespondentei ;
¿ Preluarea apelurilor telefonice;
¿ Redactarea minutelor intalnirilor importante;
¿ Redactarea scrisorilor si a faxurilor;
¿ Organizarea documentatiilor tehnice scrise sau electronice ;
¿ Primirea vizitatorilor;
¿ Intocmirea comenzilor pentru birotica si materiale de curatenie;
¿ Pastreaza si tine evidenta pentru :
- documentatia tehnica a proiectului ( autorizatii, avize , proiecte , dispozitii de santier )
- contracte cu antreprenori , furnizori, clienti
- corespondenta
¿ Primeste toate facturile legate de proiect, obtine avizul de plata din partea managerului de proiect, tine evidenta cheltuielilor si le transmite departamentului de contabilitate .
¿ Asista si acorda support in special managerului de proiect si dupa caz membrilor echipei

CERINTE

¿ Absolvent al unei facultati cu profil de constructii sau instalatii ;
¿ Experienta relevanta intr-o pozitie similara minim 3 ani;
¿ Cunostinte de operare MS Office;
¿ Cunoasterea limbii engleze si/sau limbii franceze;
¿ Calitati organizatorice

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de prestigiu in domeniul investitiilor imobiliare