Project Secretary

AVRIG 35

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Primirea, inregistrarea si distribuirea corespondentei ;
- Preluarea apelurilor telefonice;
- Redactarea minutelor intalnirilor importante;
- Redactarea scrisorilor si a faxurilor;
- Organizarea documentatiilor tehnice scrise sau electronice ;
- Primirea vizitatorilor;
- Intocmirea comenzilor pentru birotica si materiale de curatenie;
- Pastreaza si tine evidenta pentru :
- documentatia tehnica a proiectului ( autorizatii, avize , proiecte , dispozitii de santier )
- contracte cu antreprenori , furnizori, clienti
- corespondenta
- Primeste toate facturile legate de proiect, obtine avizul de plata din partea managerului de proiect, tine evidenta cheltuielilor si le transmite departamentului de contabilitate .
- Asista si acorda support in special managerului de proiect si dupa caz membrilor echipei

CERINTE

-Absolventa a unei facultati cu profil de constructii sau instalatii
- Experienta relevanta intr-o pozitie similara minim 3 ani;
- Cunostinte de operare MS Office;
- Cunoasterea limbii engleze si/sau limbii franceze;
- Calitati organizatorice.

Avrig 35 SA este una dintre cele mai dinamice companii de investitii si dezvoltari de proiecte in domeniul imobiliar din Romania.
Fondata in 1999 de patru investitori americani, firma se bazeaza pe vasta experienta internationala a actionarilor sai pentru a aborda proiecte imobiliare foarte ambitioase. Printre acestea se numara constructia de centre de afaceri, refacerea la standarde occidentale a unor locatii deja existente si relansarea lor pe piata, managementul si operarea cladirilor de birouri, etc.