PROJECT MANAGERI

Smart Sigma

Job expirat

RESPONSABILITATI

In prezent cautam pt. clientul nostru, cel mai mare furnizor de servicii online profesioniste din Romania, PROJECT MANAGER-I pt. mai multe proiecte in domeniu internet.

-coordonarea de proiecte informatice interne in toate fazele: definirea proiectului, urmarire derulare proiect (resurse, timp, bani, obiective) si lansare
-recrutarea, instruirea si coordonarea unei echipe de 3-5 persoane.

CERINTE

-studii superioare
-absolvirea de cursuri de project management constituie un avantaj considerabil
-experienta de 2 ani in domeniul internet
-experienta de minim un an ca project manager
-experienta in coordonarea unei echipe ¿ minim 1 an
-cunostinte foarte bune despre tehnologiile web
-limba engleza ¿ nivel avansat

Abilitati:
-atitudine proactiva
-foarte bune abilitati de organizare si planificare
-foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare personala
-capacitatea de a lua decizii
-abilitatea de a lucra sub presiune.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-mediu de lucru placut.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta pentru un grup de companii.
SMART SIGMA este o firma care ofera servicii de consultanta in management si resurse umane in cadrul unui grup de companii.