PROJECT MANAGER ¿ Specialitatile Electrica si Mecanica

S.C. ROMIB S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta relatii cu clientii actuali si identifica oportunitati ale pietei
- asigura integrarea ofertei multispecialitate
- identifica cerintele tehnice speciale si asigura suport pentru implementare
- negociaza conditiile contractuale
- stabileste graficele de lucrari si fluxul financiar pe contract
- asigura activitatile de management de proiect
- urmareste in permanenta incadrarea cheltuielilor in bugetul lucrarii
- reprezinta firma in relatiile cu beneficiarul
- transmite conducerii rapoarte de stadiu pe contractele coordonate
- propune masuri corective de eliminare a situatiilor neconforme
- asigura conditiile si participa la toate fazele de receptie ale lucrarilor coordonate

CERINTE

persoana dinamica, motivata, analitica, capacitate de lucru in echipa, in conditii de stress si cu termene impuse
- abilitati deosebite de comunicare scris si oral
- experienta relevanta intr-o firma cunoscuta cu profil de constructii/instalatii
- experienta de min. 2 ani intr-o pozitie similara cu coordonarea directa a cel putin unui contract cu o valoare mai mare de 300.000 euro
- utilizarea softurilor tip ERP
- studii superioare de specialitate, cursurile postuniversitare constituie un avantaj
- cunoasterea limbii engleze
- carnet de conducere si disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant, in functie de conformitatea cu cerintele pozitiei.
Vor fi contactati numai candidatii care corespund cerintelor.

Lider de grup si antreprenor general; domeniul de activitate :- proiectare ,inginerie, pregatire on-site, instalatii electrice, instrumentatie si control, curenti slabi, infrastructura, lucrari de structuri si finisaje interioare, instalatii si aer conditionat, sanitare, termice