PROJECT MANAGER ¿ Specialitate Mecanica

S.C. ROMIB S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta relatii cu clientii actuali si identifica oportunitati ale pietei;
- Asigura integrarea ofertei multispecialitate;
- Identifica cerintele tehnice speciale si asigura suport pentru implementare;
- Negociaza conditiile contractuale;
- Stabileste graficele de lucrari si fluxul financiar pe contract;
- Asigura activitatile de management de proiect;
- Urmareste in permanenta incadrarea cheltuielilor in bugetul lucrarii;
- Reprezinta firma in relatiile cu beneficiarul;
- Transmite conducerii rapoarte de stadiu pe contractele coordonate;
- Propune masuri corective de eliminare a situatiilor neconforme;
- Asigura conditiile si participa la toate fazele de receptie ale lucrarilor coordonate;
- Postul presupune deplasari la locatia lucrarilor cca 50% din timp.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate, cursurile postuniversitare constituie un avantaj;
- Persoana dinamica, motivata, analitica, capacitate de lucru in echipa, in conditii de stress si cu termene impuse;
- Abilitati deosebite de comunicare scris si oral
- Experienta relevanta intr-o firma cunoscuta cu profil de constructii/ instalatii;
- Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara cu coordonarea directa a cel putin unui contract cu o valoare mai mare de 300.000 euro;
- Utilizarea softurilor tip ERP;
- Cunoasterea limbii engleze;
- Carnet de conducere si disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial complex: Salariu motivant + Tichete de masa + bonusuri + transport asigurat (masina serviciu sau comodat auto propriu).
- Training si dezvoltare profesionala excelente.
- Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o companie leader grup firme in domeniul constructiilor industriale si civile.
- Vor fi contactati numai candidatii care corespund cerintelor.

Lider de grup si antreprenor general; domeniul de activitate :- proiectare ,inginerie, pregatire on-site, instalatii electrice, instrumentatie si control, curenti slabi, infrastructura, lucrari de structuri si finisaje interioare, instalatii si aer conditionat, sanitare, termice