Project Manager Site Finder

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Joint venture cu activitati de dezvoltare real estate si servicii de fezabilitate de real estate cauta un Project Manager (Site Finder) pentru a-si dezvolta activitatile in Romania (compania este deja prezenta in Franta si Spania). Compania are numerosi clienti straini din sectorul comercial care cauta terenuri potrivite pentru noi locatii comerciale

Project Manager (Site Finder)

Responsabilitati:
Identificarea de terenuri potrivite in toata tara
Selectia de terenuri, negocierea preturilor si achizitia de terenuri
Mentinerea legaturilor cu primariile si alte autoritati pentru a obtine actele si autorizatiile necesare
Managementul diverselor alte proprietati ale managerului direct (autorizatii, relatia cu chiriasii, plata de diverse taxe)

CERINTE

Experienta de 2-3 ani in real estate, de preferinta intr-un job similar, de identificare si achizitionare de terenuri pentru sectorul comercial
Dinamic, proactiv, motivat
Vorbitor de Engleza, Franceza este un plus; Carnet de conducere;
Persoana comunicativa, descurcareata, serioasa, de incredere
Foarte bune abilitati de negociere, de rezolvare a problemelor si de gasire de solutii.

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, salariu competitiv.
Toate aplicatiile sunt strict confidentiale.

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.
We have a change-management approach.
We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.