PROJECT MANAGER - Qualitative

Field Insights

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutatea, formarea si coordonarea echipei de operatori de interviu;
- Urmarirea calitatii implementarii studiilor;
- Coordonarea resurselor umane si a logisticii pentru realizarea fiecarui Studiu in parte;
- Conceperea si trimiterea la timp a rapoartelor de activitate;
- Respectarea bugetelor pentru fiecare studiu;
- Instructajul pentru operatorii implicati in proiect;
- Selectia respondentilor respectand conditiile din brief;
- Organizarea administrativa a studiilor calitative.

CERINTE

Cerinte:
Studii superioare, preferabil profil economic, sociologie/psihologie
experienta in executia studiilor de piata

Ocupantul pozitiei trebuie sa fie persoana organizata, creativa, si orientata catre rezultat. Candidatul va trebui sa demonstreze:
- Initiativa, tenacitate, seriozitate, atitudine pozitiva;
- Abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Gandire structurata, reale capacitati de analiza si sinteza
- Capacitate de lucru in conditii de stres (atat in echipa cat si individual)
- Cunostinte exceptionale de operare PC / Microsoft Office.
- Cunoasterea foarte buna a limbii engleze

Field Insights este o companie de cercetare de piata lansata in anul 2002, specializata in servicii de culegere si procesare de date, cu acoperire la nivel national.

Field Insights este membra a ESOMAR, SORMA si MRS.