Project Manager - proiecte HVAC

Nefertiti Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un grup regional de companii ce activeaza in domeniul proiectarii si instalarii sistemelor de climatizare si a izolatiilor/ sistemelor termice.

Postul pentru care realizam in acest moment selectia PROJECT MANAGER - este nou activat datorita infiintarii unuei noi divizii a companiei.

Principalele atributii:

- Urmarirea proiectului de la faza de proiectare pana la faza de predare a lucrarii la cheie
- Bugetarea proiectului si urmarirea respectarii previziunilor initiale
- Coordonarea echipei
- Coordonarea intocmirii de calcule, memorii tehnice si desene specifice pentru elaborarea proiectului;
- Colaborarea cu departamentele/companiile implicate in proiect;
- Mentinerea relatiei cu beneficiarul pe durata procesului de proiectare;
- Asistenta tehnica la beneficiar; gestioneaza reviziile asumate prin contract ;
- Verifica lucrarile echipei de executie ??? acolo unde este cazul ??? si emite instructiunile de lucru pentru procedurile nestandardizate (teste, urgente, etc)

CERINTE

- Studii superioare tehnice (Instalatii in Constructii, Masini termice, Energetica, Electrotehnica, TCM)
- Cunostinte lb. straine (engleza cel putin conversational)
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint)
- Peste 5 ani experienta ca manager de proiect
- Experienta ca project manager HVAC minim 2-3 ani

- team player
- atentie la detalii
- auto- organizare
- abilitati de comunicare si negociere
- personalitate energica si flexibila
- capaciatate de asimilare cunostinte tehnice

BENEFICII OFERITE

- negociabile

NEFERTITI Human Capital Consulting este una din putinele companii de resurse umane ce iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.

Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.