Project Manager pentru Telecom / Internet

Mobimax

Job expirat

RESPONSABILITATI

Puneti in valoare imaginatia si experienta. Inventeaza si dezvolta servicii noi de telecomunicatii si Internet! Persoana ideala va:
- proiecta de la zero functionalitatea, interfata, specificatiile tehnice pentru aplicatii comerciale de telecomunicatii si Internet;
- supraveghea executia si implementarea aplicatiei/serviciului de la concept pana la finalizare;
- are capacitatatea de a genera idei si inovatii, imbunatatii in permanenta un proiect;
- va negocia cu furnizorii.

CERINTE

Obligatorii
- experienta demonstrata in dezvoltarea de servicii de telecomunicatii sau Internet din punct de vedere functional si tehnic
- intelegerea aprofundata a conceptului de ¿usability¿
- perfecta utilizare a Visio, Photoshop, Macromedia sau similar
- un spirit analitic exceptional
- seriozitate si un nivel al comunicarii interpersonale iesit din comun
Reprezinta un avantaj
- cunostinte de product marketing si a pietei de e-commerce din Romania si SUA
- perfecta cunoastere a limbii romane si engleze
- usurinta in redactarea textelor de prezentare si tehnice

BENEFICII OFERITE

Mobimax ofera conditii pe masura capacitatii fiecarui angajat. Limita superioara este data doar de performanta personala.
Acest lucru este asigurat printr-un pachet salarial flexibil ce include:
- salariu fix foarte competitiv plus un sistem motivant de bonusuri;
- masina de serviciu.
- telefon mobil, laptop.

Mobimax este una dintre cele mai inovatore companii de telecomunicatii din Romania. Tehnologia pe care o dezvoltam si pe care o vom promova in Romania ne permite sa revolutionam serviciile oferite publicului si companiilor din Romania.
Businessul Mobimax consta in a vinde propriile servicii si produse de telecomunicatii mobile si fixe catre companii si persoane fizice.
Modelul nostru de a construi si dezvolta o afacere se bazeaza pe calitatea oamenilor nostri si pe tehnologie.
Avem nevoie de tine pentru a ne putea atinge obiectivele. Avem o oferta mai buna si vom raspunde tuturor cerintelor celor care vor sa ni se alaturi si sunt: inovatori, educati, dornici pentru autodezvoltare si care au abilitati de comunicare exceptionale.