PROJECT MANAGER pentru Constructii

BEST RECRUITING COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- citeste proiectele, estimeaza costuri / cantitati materiale / etc.
- stabileste planurile si procedurile pentru realizarea proiectului
- coordoneaza activitatea echipelor de proiectare / executie
- asigura gestionarea eficienta a resurselor (umane, financiare /materiale, etc.)
- supervizeaza derularea proiectului in santier prin vizite periodice si oferirea de suport echipelor implicate
- asigura indeplinirea standardelor privind calitatea / costurile / siguranta / politicii de mediu adoptate de companie
- studiaza documentatiile contractuale si negociaza diverse aspecte cu Beneficiarii si Subcontractorii
- asigura pregatire pentru noii angajati
- indeplineste alte sarcini, conform fisei postului

CERINTE

- Formare tehnica (de preferat absolvent UTCB )
- experienta relevanta in domeniu - minim 4 ani
- excelente abilitati de relationare / comunicare / negociere
- abilitati de planificare / organizare
- buna cunoastere a legislatie locale / nationale in domeniu
- disponibilitate pentru deplasari
- abilitate de identificare si solutionare rapida a problemelor

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala

Best Recruiting Company cauta pentru clientul sau, importanta firma spaniola de constructii, Project Manager cu experienta relevanta, in vederea indeplinirii obiectivelor stabilite pentru Romania.