Project Manager pentru Bursadereclama.ro

TradeAds Interactive S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordoneaza platforma de intermediere Bursadereclama.ro, concepand solutii creative si directii de dezvoltare a acesteia
• Planifica, organizeaza si conduce activitatea platformei
• Urmareste cresterea numarului de participanti la procesul de tranzactionare si cresterea veniturilor realizate de platforma

CERINTE

• Experienta in managementul proiectelor software cel putin 1-2 ani,
• Dezvoltarea de software prin metoda SCRUM reprezinta un avantaj important
• Background-ul de programator, reprezinta un avantaj important
• Minima intelegere a conceptelor esentiale de management al unei afaceri
• Experienta in online
• Personalitate maleabila dar orientata pe rezultate

BENEFICII OFERITE

• Conducere unui proiect de top in mediul online

-Bursa de Reclamă, operată de SC TradeAds Interactive SRL este o platformă on-line de intermediere între publisheri (deţinătorii de site-uri) şi clienţii de publicitate on-line (advertiseri sau agenţii). Concepută ca o bursa de publicitate, Bursa de Reclamă are rolul de a facilita fixarea preţului pe piata publicităţii online strict pe baza cererii şi ofertei.