SEF DEPARTAMENT LINII ELECTRICE - inalta si medie tensiune

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea, organizarea si conducerea procesului de inginerie desfasurat în cadrul Departamentului, în vederea atingerii obiectivelor companiei
- Pregatirea ofertelor pentru Linii Electrice
- Coordonarea proiectelor de linii electrice
- Dezvoltarea liniei de business atat pe piata din Romania cat si in plan international
- Dezvoltare parteneriate cu clientii
- Raportare activitate

CERINTE

- Formatie universitara, inginer absolvent al unei facultati relevanta pentru domeniul liniilor electrice
- Experienta de minimum sapte ani in domeniu, cu cel putin cinci ani într-o firma ce activeaza în România, în domeniul liniilor electrice sau relevanta pentru acest domeniu
- Buna cunoastere a reglementarilor legislative în domeniul energiei
- Buna cunoastere a pietei de linii electrice din Romania
- Experienta anterioara in proiectare linii electrice si/sau Project Management in domeniul liniilor electrice
- Experienta in management constituie un avantaj
- Buna cunoastere a limbii engleze; cunoasterea limbii franceze poate reprezenta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Integrare într-un grup cu dimensiune internationala
- Pachet financiar atractiv