PROJECT MANAGER INVESTITII

JOBSgarden

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea proiectarii si executiei lucrarilor de investitii ale firmei (puncte noi de vanzare, depozite, sedii);
- analiza ofertelor de la furnizorii de materiale si executantii de lucrari;
- analiza si monitorizarea graficelor si situatiilor de lucrari;
- evaluarea si supervizarea calitatii lucrarilor;
- mentinerea costurilor in bugetele alocate;
- respectarea termenelor prin evaluarea periodica a gradului de realizare a obiectivelor.

CERINTE

- Studii Superioare in domeniul Constructiilor (Facultatea de Constructii Civile, Instalatii etc);
- Cunostinte de Microsoft Project constitui avantaj;
- Experienta de minim 3 ani in coordonarea lucrarilor de proiectare si executie in domeniul Constructiilor;
- Capacitate de coordonare a echipei de proiect;
- Abilitati de relationare, motivare si rezolvare a problemelor;
- Persoana responsabila, meticuloasa, dinamica, cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv (+bonusuri), direct proportional cu abilitatile si experienta individuala.

ITJobs este o companie ce ofera servicii complete de recrutare si selectie, avand filiale in Budapesta, Belgrad, Munchen, Kiev, Viena si Bucuresti. Compania a fost fondata in anul 2001 avand ca obiect principal de activitate recrutarea si selectia specialistilor IT si Telecomunicatii.

Inca de la inceput compania si-a construit o solida reputatie in domeniul recrutarii profesionistilor IT, pe toate nivelurile de experienta, de la pozitii de intrare pana la cele de top. In 2005, pentru a tine pasul cu cerintele pietei, compania a dezvoltat o noua divizie, Jobsgarden, care are ca obiect de activitate recrutarea specialistilor din domeniile comercial, financiar, resurse umane, inginerie.
In 2006 un nou serviciu se adauga celor deja existente: personal temporar.

Pentru unul din clientii nostri, o companie de top aflata in plina expansiune, suntem in cautarea unei persoane profesioniste pentru postul de Project Manager Investitii.

www.jobsgarden.ro